Usługi informatyczne

W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane usługi informatyczne, programistyczne oraz doradcze. Dzięki ponad wieloletniej obecności na rynku polskim doskonale rozumiemy potrzeby Klientów z różnych sektorów gospodarki.Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć i dostosować rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Jako praktycy biznesu doradzimy Ci, w jaki sposób możesz pozyskać większe grono klientów i zwiększyć zyski!

NASZA OFERTA USŁUG INFORMATYCZNYCH


Integracja systemów

Integracja dwóch lub większej liczby systemów informatycznych pozwala w pełni wykorzystać wszystkie funkcjonalności posiadanego oprogramowania.

Dzięki przeprowadzonej integracji systemów informatycznych lub sprzętu z oprogramowaniem, dane z wielu źródeł trafiają do jednego miejsca, co ułatwia ich późniejsze przetwarzanie, analizy i tworzenie raportów. Wymiana informacji między systemami, na przykład ERP i B2B/B2C, czy e-commerce, pozwala szybciej wyciągać wnioski oraz skutecznie wprowadzać zmiany.

Usługi szkoleniowo rozwojowe

Nasze szkolenia mają na celu rozwój kompetencji uczestników i wzrost efektywności działania pracowników w Twojej firmie. Dostosowujemy je do Twoich oczekiwań, jak i wymogów współczesnego rynku. Wieloletnie doświadczenia biznesowe łączymy z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji oraz poziomu jakości świadczonych usług.

Usługi szkoleniowo-rozwojowe z dofinansowaniem ze środków unijnych oferujemy firmom, w których realizujemy wdrożenia systemów.

Projektowanie aplikacji

Zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych aplikacji dedykowanych, jednocześnie pamiętając, aby produkowane przez nas rozwiązania były przyjazne dla użytkowników oraz proste w obsłudze.
Po wykonaniu analizy potrzeb, następuje tworzenie projektu, programowanie i testowanie aplikacji, zanim zostaną wdrożone. Następnie przeprowadzamy kompleksowe szkolenie z obsługi.

Wdrażanie systemów ERP

Od wielu lat wdrażamy systemy ERP u klientów z całego kraju. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące analizę Twoich potrzeb, wdrożenie programu i stworzenie dedykowanych dodatków do oprogramowania ERP, integracja z rozwiązaniami lub urządzeniami, które już posiadasz w swojej firmie, przeszkolenie użytkowników systemu oraz późniejszą pomoc techniczną.

Asysta techniczna

Asysta techniczna to specjalny dział, który został utworzony w naszej firmie, by na bieżąco odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Składa się z konsultantów merytorycznych oraz specjalistów z zakresu obsługi technicznej. Praca Asysty Technicznej możliwa jest w niestandardowych godzinach.

Audyt informatyczny

Głównym zadaniem audytu informatycznego jest określenie, na ile wydajnie i efektywnie wykorzystywane jest oprogramowanie wdrożone w Twojej firmie. Kolejnym zadaniem audytu informatycznego jest wykluczenie potencjalnych źródeł zagrożeń, czyli:

  • mało wydajnych obszarów oprogramowania,
  • nieaktualnych licencji,
  • nieoptymalnego wykorzystywania funkcjonalności systemu informatycznego.